zadaszony basen ogrodowy

Najciekawsze projekty

Zadaszenie : ELEGANT
Rozmiar: 6,58 x 3,72 (4,15) x 0,80
Kolor profili: Antracyt
Moduły: 3 moduły
Szczegóły: Image Description | Image Name box do samodzielnego montażu
 Image Description | Image Name poliwęglan lity
 Image Description | Image Name podwójny filtr UV
 Image Description | Image Name drzwi zamykane na klucz
 Image Description | Image Name przedłużenie prowadnic w zestawie

 Image Description | Image Name


Klient posiada basen kanadyjski o wymiarze 6,00 x 3,00 m. Zaproponowane zadaszenie ELEGANT w skrzyni do samodzielnego montażu o wymiarze 6,58 x 3,72, które idealnie pasuje na basen w tych wymiarach. Klient wybrał kolor profili antracyt, jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu. Do wyboru był jeszcze kolor srebrny, lecz klient preferuje kolor ciemniejszy aby współgrał się z otoczeniem.
Klient doskonale sobie poradził z montażem konstrukcji, który zajął dwóm osobom 8 godzin. Klient musiał samodzielnie poskręcać profile, powkładać uszczelki i płyty poliwęglanu aby stworzyć samodzielnie 3 moduły zadaszenia. Przy montażu wybrał również umiejscowienie drzwi w największym module. W skrzyni klient miał wszystko potrzebne do montażu konstrukcji (nitownicę, kołki, zaślepki itp.). Prowadnice zostały zamontowane do wykończonego tarasu kostką. Aby dobrze zamontować szyny należy utrzymać wymiar wewnętrzny zadaszenia. Klient otrzymał szkic zadaszenia i wówczas po dokonaniu wymiaru ze szkicu zamontował szyny zaczynając na gotowo po jednej stronie, a następnie po drugiej.
Zadaszenie wykonane jest na standardowym profilu. Drzwi w zadaszeniu są w największym module, usytuowane po lewej stronie. Czyli po stronie gdzie znajduje się łatwo demontowalna drabinka. Aby zadaszenie całkowicie mogło zsunąć się z basenu potrzebuje 2,3 m miejsca za basenem. Zadaszenie ma możliwość demontażu ścian frontowych co w pewnych sytuacjach umożliwia użytkowanie basenu. Zadaszenie Elegant jest modelem niskim najczęściej wybieranym w 2020-2023 r. Zadaszenie posiada blokady w każdym module, które mocuje się w szynach aby moduły nie przemieszczały się po całej długości basenu. Uniemożliwia to dostęp do basenu dzieci i zwierząt bez nadzoru dorosłych. Prowadnice wykonane są z aluminium, są antypoślizgowe i niskie co jest bardzo ważne przy użytkowaniu. W prowadnicach znajdują się blokady, które zabezpieczają całą konstrukcję przed poderwaniem przez wiatr.

TOP