poliestrowa niecka basenowa
 

Baseny prostokątne

 

Baseny prostokątne to część oferowanych przez nas produktów. Są one bardzo praktyczne, a do tego świetnie prezentują się jako dekoracja działki. Baseny prostokątne ogrodowe cechuje solidna konstrukcja oraz bezpieczeństwo użytkowania. Baseny prostokątne w naszej firmie Vivapool dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania.

logo_euskirchen_basen_bali_4

Zalety prostokątnych basenów ogrodowych

Baseny ogrodowe mają różne kształty, a także wykończenia. Z myślą o oczekiwaniach wszystkich naszych klientów, oferujemy modele owalne, a także prostokątne. Znajdziesz u nas również wiele podłużnych basenów o niestandardowych wykończeniach. Jeśli chodzi o baseny prostokątne ogrodowe, posiadają one kilka kluczowych zalet. Odpowiedni, podłużny kształt sprawia, że pływanie w nich jest komfortowe i przyjemne.

Duża ilość przestrzeni jest gwarancją wygodnej zabawy i relaksu dla wielu osób, które mogą wykonywać w basenie najróżniejsze aktywności. Co więcej, w basenie prostokątnym ogrodowym możesz pływać w nieskrępowany sposób, czując pracę wszystkich mięśni na ciele. Wybierając taki basen ogrodowy, zapewniasz sobie indywidualną strefę do treningów pływackich, które będziesz mógł wykonywać, kiedy tylko zechcesz.

Profesjonalne baseny prostokątne Vivapool

Nasza firma Vivapool od wielu lat zajmuje się tworzeniem kompletów profesjonalnych basenów ogrodowych na indywidualną prośbę klienta, w tym basenów prostokątnych, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Baseny mają kształt prostokąta, co oznacza, że ich forma jest bardzo minimalistyczna. Antypoślizgowe schody umiejscowione są wewnątrz basenu, najczęściej na jednym z rogów.

Taka konstrukcja sprawia, że w basenie dostępna jest duża ilość przestrzeni użytkowej, gwarantującej swobodę pływania. Prostokątny basen na własnej posesji jest gwarancją niezakłóconego relaksu, któremu możesz się oddać o każdej porze dnia i nocy. Modele w takim kształcie dedykowane są szczególnie osobom lubiącym prostotę oraz oszczędność formy.

basen vinyloestrowy panketal, baseny ceramiczne wkopywane, vivapool producent basenow, radomsko (6d)
euskirchen_basen_bali_2

Baseny prostokątne ogrodowe o różnych wymiarach

Oferowane przez nas baseny prostokątne różnicuje kilka czynników. Na pierwszy rzut oka widoczne są różne wymiary basenów, które możesz dopasować do wielkości swojej posesji. W szerokiej ofercie sklepu internetowego Vivapool znajdziesz zarówno mniejsze, jak i większe modele basenów prostokątnych. Warto pamiętać, że baseny mogą mieć inną długość i szerokość, a także głębokość. Baseny rozróżnia także materiał użyty do ich produkcji.

W zależności do Twoich preferencji możesz wybrać baseny prostokątne ogrodowe, które zostały wyprodukowane z poliestru lub polipropylenu. Jako doświadczona firma, spełniająca najróżniejsze oczekiwania klientów, przygotowujemy także baseny ceramiczne i winyloestrowe. Wszystkie baseny zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu jesteśmy pewni ich trwałości, na którą udzielamy wieloletniej gwarancji.

Najlepszy basen prostokątny do Twojego ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli basenów, które różnią się między sobą. W tej zakładce przedstawiamy profesjonalne baseny prostokątne, które staną się idealnym uzupełnieniem Twojej posesji. Jeśli masz problem z wyborem najlepszego basenu prostokątnego, skontaktuj się z nami.

Nasi specjaliści pomogą Ci dopasować wymiary basenu do powierzchni działki, a także wskażą najważniejsze różnice, pomiędzy poszczególnymi komponentami, używanymi do ich produkcji. Zachęcamy do zakupu oferowanych przez nas basenów prostokątnych oraz do zapoznania się z pozostałymi produktami, które znajdziesz w innych kategoriach na stronie firmy Vivapool.