poliestrowa niecka basenowa
 

Baseny ceramiczne

 

Basen ceramiczny to jedna z odmian proponowanych przez nas basenów ogrodowych. Wykorzystanie do produkcji basenu warstwy ceramicznej sprawia, że jest on dodatkowo wzmocniony. Wytrzymały basen o stabilnej konstrukcji możesz zamówić na naszej stronie internetowej. Oferujemy różnorodne modele basenów ogrodowych, w tym prezentowane w tej zakładce modele ceramiczne. Szeroka oferta sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz.

Wyjątkowa trwałość basenów ceramicznych Vivapool

Oferowane przez nas baseny ceramiczne są bardzo trwałe i wytrzymałe. Do produkcji basenów wykorzystano najwyższej jakości materiały, które spełniają odpowiednie normy jakości. Materiały te są odporne na działanie mrozu, wysokich temperatur, a także chemii basenowej. Nie wytwarzają one żadnych szkodliwych związków, co sprawia, że są bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Konstrukcja basenu została dodatkowo wyposażona w warstwę ceramiczną, która wpływa na jej stabilność.

Warstwa wzmacnia całą konstrukcję oraz sprawia, że basen jest w większym stopniu odporny na osmozę. Usztywniająca warstwa ceramiczna poprawia wytrzymałość basenu, zwiększając tym samym jego żywotność. Do produkcji oferowanych przez nas basenów ceramicznych wykorzystano nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania. Jesteśmy pewni ich najwyższej jakości, dlatego też przekazujemy naszym klientom wieloletnią gwarancję na zakupiony basen.

Zalety wyboru basenu ceramicznego znanego producenta

Baseny ceramiczne są bardzo wytrzymałe, a także praktyczne. Ich czyszczenie jest proste i szybkie, a trwałość materiału długoletnia. Kolor basenu nie zmienia się przez lata, ponieważ materiały użyte do jego produkcji cechuje odporność na promieniowanie słoneczne. Baseny składamy w naszych fabrykach, transportując na działkę już gotową, jednorodną konstrukcję.

Prywatna strefa wypoczynku to marzenie wielu domowników, którego realizacja wcale nie jest skomplikowana. Korzystając z naszych usług, możesz zapewnić sobie luksusowe uzupełnienie działki, jakim będzie pojemny, wkopywany basen ceramiczny. Inwestycja w przydomowy basen jest bardzo opłacalna, ponadto nie można zapomnieć o niewymiernych korzyściach. Basen to świetna strefa zabaw dla dzieci, miejsce spotkań ze znajomymi, a także nieograniczone możliwości pływania o każdej porze dnia.

basen vinyloestrowy panketal, baseny ceramiczne wkopywane, vivapool producent basenow, radomsko (6a)
basen vinyloestrowy panketal, baseny ceramiczne wkopywane, vivapool producent basenow, radomsko (6d)

Różnorodne baseny ceramiczne do Twojego ogrodu

Baseny ceramiczne Vivapool różnią się między sobą długością, szerokością, a także głębokością. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać model prostokątny lub o innym kształcie. Na naszej stronie znajdziesz przykładowe modele, prezentujące ułożenie basenu, a także schodów. Elementy te mogą być umiejscowione wewnątrz lub na zewnątrz konstrukcji. Nasza firma zajmuje się także dystrybucją basenów polipropylenowych, poliestrowych i winyloestrowych. Duża różnorodność oferowanych przez nas basenów sprawia, że z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Jeśli nie wiesz jaki model basenu ceramicznego wybrać, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji. W zależności od wymiarów działki możesz wybrać model węższy, szerszy, krótszy lub dłuższy. Znaczenie ma także dodatkowe wyposażenie basenu oraz zagospodarowanie przestrzeni wokół niego. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci przeanalizować różne rozwiązania oraz wybrać najkorzystniejsze.