poliestrowa niecka basenowa
 

Baseny poliestrowe

 

Nasza firma Vivapool jest czołowym dystrybutorem basenów poliestrowych w kraju. Oferujemy różnorodne baseny ogrodowe poliestrowe, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wysoka jakość oferowanych przez nas basenów sprawiła, że poszerzyliśmy zakres swojej działalności także na inne kraje europejskie. Jeśli szukasz wytrzymałego, solidnego i estetycznie wyglądającego basenu poliestrowego, trafiłeś pod właściwy adres.

Najważniejsze cechy basenów poliestrowych

Oferowane przez nas baseny ogrodowe poliestrowe są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Poliester, z którego je wykonano, jest odporny na działanie promieniowania UV i na chemię basenową. Wykorzystanie poliestru do stworzenia basenów sprawia także, że są one bezpieczne podczas użytkowania. Materiał spełnia ogólne normy i wytyczne, świadczące o jego najwyższej jakości i braku negatywnego wpływu na ciało człowieka.

Ważną cechą naszych basenów jest także łatwość utrzymania ich w czystości. Powyższe informacje potwierdzają to, że każdy sprzedawany przez nas basen poliestrowy jest bardzo funkcjonalny i wytrzymały. Nasze baseny cechuje także nienaganny i estetyczny wygląd zewnętrzny. Basen stanowi luksusowe urozmaicenie przestrzeni wokół domu, pełniąc funkcję dekoracyjną.

baseny poliestrowe producent, gotowe baseny vivapool, czestochowa
basen poliestrwoy z montazem czestochowa, vivapool baseny poliestrowe, wkopywane

Zalety zakupu basenu poliestrowego Vivapool

Prywatny basen na własnej posesji to nieporównywalny komfort i wygoda. Inwestując w basen ogrodowy poliestrowy, zapewniasz sobie świetną przestrzeń do spotkań ze znajomymi, indywidualnego relaksu czy strefę zabaw dla dzieci. Baseny poliestrowe wkopywane cechuje bardzo stabilna konstrukcja, a także możliwość całorocznego korzystania.

Dzięki systemom podgrzewania wody możesz pływać w basenie o każdej porze dnia. Natomiast dzięki specjalnym zadaszeniom możesz cieszyć się jego funkcjonalnością przez wiele lat. Baseny poliestrowe Vivapool są wytrzymałe, solidne i bezpieczne. Jako doświadczona marka zapewniamy długoletnią gwarancję, potwierdzającą ich wysoką jakość.

Różnorodne baseny poliestrowe

W szerokiej ofercie naszej firmy Vivapool znajdziesz baseny o najróżniejszej szerokości i długości. Drugi parametr może wynosić od 4, aż do 11 metrów. Sprzedawane przez nas baseny możesz zamontować w dowolnym miejscu na działce. Różnorodne wymiary tych produktów sprawiają, że z pewnością znajdziesz model, który będzie świetnie prezentował się na Twojej posesji.

Warto dodać, że sprzedawane przez nas baseny różnicuje nie tylko długość i szerokość, ale także inne czynniki, jak np. położenie schodów. Na naszej stronie znajdziesz modele ze schodami wewnętrznymi, a także baseny z tzw. schodami rzymskimi, znajdującymi się na zewnątrz konstrukcji. Wszystkie oferowane przez nas baseny poliestrowe mają gładką, komfortową powierzchnię, a także antypoślizgowe schody. Jednolita konstrukcja sprawia, że na powierzchni niecki basenowej nie znajdują się żadne łączenia, mogące wpływać na zmniejszenie komfortu korzystania z basenu.

baseny ogrodowe z montazem czestochowa vivapool
baseny z montazem vivapool czestochowa poliestrowe

Montaż basenów poliestrowych

Sprzedawane przez nas baseny poliestrowe cechuje zwarta konstrukcja, która ułatwia zamontowanie ich na posesji. Proces montażu tych basenów pod względem logistycznym jest bardzo prosty, co wynika z faktu, że niecka basenowa dostarczana jest przez nas na działkę w całości, jako jeden produkt. Po przetransportowaniu jej na posesję wystarczy ulokować ją w przygotowanym w tym celu miejscu.

Nasza firma Vivapool zajmuje się nie tylko sprzedażą basenów poliestrowych, ale także pomaga zorganizować transport i montaż sprzedawanych produktów. Zapewniamy naszym klientom profesjonalną ofertę, polegającą na kompleksowej obsłudze zakupu basenu od A do Z. Warto dodać, że łatwość montażu przekłada się także na niski koszt całej inwestycji. To sprawia, że każdy może zamontować go na swojej posesji.

Atrakcyjnie niska cena basenów poliestrowych

Oferowane przez nas baseny poliestrowe dostępne są w atrakcyjnej cenie dla każdego. Dzięki temu możesz niskim kosztem urozmaicić swoją działkę o basen poliestrowy oraz zyskać własną przestrzeń do intymnego wypoczynku na własnych warunkach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz baseny poliestrowe, a także inne modele basenów w różnych wariantach. Oferujemy również szeroką gamę sprzętów i akcesoriów basenowych, dedykowanych do poszczególnych modeli basenów. Zachęcamy do dokonania zakupów oraz do kontaktu z działem obsługi Klienta, który wyjaśni wszelkie niejasności.