Transport

TRANSPORT

Zadaszenia seryjne, skrzynie

Jest to efektywny kosztowo (najbardziej powszechnie używany) typ pakowania i transportowania na zamówienie klienta. Ten tryb pozwala na transport wielu zadaszeń - nie wahaj się i skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnego rozwiązania transportowego.

Dla standardowych zadaszeń istnieje wspólny tryb pakowania, z gwarancją maksymalnej ochrony i minimalnego transportowanego rozmiaru. Wymiary transportowe zadaszeń z produkcji seryjnej oparte są na wymiarach skrzyń drewnianych. Skrzynie są zawsze transportowane pionowo, ich położenie nie może być przechylone.

Dysponujemy własnymi środkami transportu oraz wykwalifikowanymi grupami montażowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów w całej Europie.

Zadaszenia na zamówienie, zmontowane

Zadaszenia z produkcji na zamówienie są produkowane pod indywidualne wymiary klienta i dostarczane w każdym przypadku jako konstrukcja zmontowana. Z racji zróżnicowanych wymiarów transportowych zadaszeń zamawianych pod wymiar klientów, transport danych konstrukcji powinien odbywać się na pojazdach specjalnie do tego przygotowanych.

Napisz do nas już teraz i sprawdź jaką specjalną ofertę przygotował dla Ciebie nasz konsultant.

TOP