zadaszony basen ogrodowy

Najciekawsze projekty

Projekt Basen Winyloestrowy Sycylia + Zadaszenie Klasikal – Wieluń

Basen Winyloestrowy
Model Premium: Sycylia
Rozmiar: 8,00 x 3,70 x 1,50
Kolor: Niebieski
Wyposażenie: Filtracja comfort 12m3/h, Pompa ciepła Inverter Plus 13kW, Przeciwprąd 4,0kW 380V, Oświetlenie 3x LED RGB sterowane na pilota, Elektrolizer soli + dozowanie PH, masaż ścienny 4+2 dyszowy, Skrzynia filtracyjna, Robot S300i

Zadaszenie: Klasikal
Rozmiar: 8,60 x 4,29 x 1,30
Szczegóły: PC lity, Profile Antrazyt

Lokalizacja: PL Wieluń

Inwestor wybrał jeden z basenów premium dostępnych w naszej ofercie. Oprócz zalet standardowego basenu poliestrowego baseny premium mają dodatkowe warstwy z żywic winyloestrowych, więcej stalowych wzmocnień, więcej piany izolującej, dodatkowe siedziska oraz podwójne, grube dno. Model Sycylia to nowoczesny basen na planie prostokąta posiadający narożne schodki oraz siedziska w pozostałych trzech rogach.
Basen został wyposażony w skimmer, dysze napływowe, trzy wielokolorowe lampy LED sterowane na pilota oraz trójfazowy przeciwprąd mający moc aż 4000 Wat. Tak mocne urządzenie pływackie sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom w codziennych czy okazjonalnych treningach. Przeciwprąd zapewni również mocny masaż wodny.
W skrzyni technicznej oprócz filtracji Premium o przepływie aż 14m³/h znalazła się pompa przeciwprądu, by pass do pompy ciepła oraz lampa UV. Dzięki temu ostatniemu nie trzeba martwić się o mnożące się w basenie glony, a samo zużycie chloru może zostać ograniczone aż o 50%.
Z by passu woda doprowadzana jest do w pełni inwerterowej pompy ciepła o mocy 13 kW, w której odzysk ciepła może wynosić aż 15,6.
Jako dodatkowe wyposażenie klient zamówił masaż ścienny podzielony na dwa stanowiska 4 dysze dla osoby stojącej, 2 dysze dla osoby siedziące na siedzisku, co pozwoli na korzystanie z basenu przez każdego z domowników np. osoby słabiej pływające częściej będą korzystać właśnie z masażu.
Zadaszenie z tego zestawu to model Klasik. Jest to najpopularniejsze z linii średniej zadaszenie, pozwalające na swobodne korzystanie z basenu przy rozłożonym dachu. Jednocześnie rozwiązanie to świetnie ogranicza parowanie z basenu dzięki czemu zmniejsza się straty ciepła i jeszcze bardziej obniża się rachunki za prąd pobierany przez inwerterową pompę ciepła.
W trakcie pierwszego sezonu inwestor zdecydował się również na dokupienie robota automatycznego. Ostatecznie decyzja zapadła na model S300i najmocniejszą jednostkę marki Dolphin z linii S. Odkurzacz ten sprząta dno, ściany, linię wody, posiada wózek transportowy a dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi oraz bluetooth oraz dedykowanej aplikacji może być zdalnie sterowany z poziomu smartfona.
TOP