zadaszony basen ogrodowy

Najciekawsze projekty

Projekt Basen Poliestrowy Jumbo + Zadaszenie Elegant – Tomaszów Mazowiecki

Basen Poliestrowy
Model: Jumbo
Rozmiar: 8,50 x 3,70 x 1,50
Kolor: Niebieski
Wyposażenie: Filtracja comfort 12m3/h, Pompa ciepła standard 11,5kW, Oświetlenie 4x LED RGB sterowane na pilota, Robot S300i

Zadaszenie: Elegant
Rozmiar: 8,68 x 4,22 x 0,80
Szczegóły: PC lity, Profile Elox-Srebrny

Lokalizacja: PL Tomaszów Mazowiecki

Poniższa realizacja to bardzo często spotykane połączenie klasycznego basenu ze schodkami rzymskimi oraz zadaszenia Elegant w kolorze elox (srebrnym). Będąc nieco bardziej szczegółowym jest do model Jumbo w rozmiarze 8,50 x 3,70 x 1,55, a zadaszenie Elegant 8,68 x 4,22 (4,78) x 0,85.
Basen to bardzo prosty model posiadający schodki z jednej strony na krótszym boku będące półkolem wystającym poza obrys prostokąta. Zadaszenie z kolei to jeden z najczęściej wybieranych modeli ze względu na swoje gabaryty oraz cenę. Wysokość 0,85 m. pozwala na swobodne korzystanie z basenu przy niesprzyjających warunkach pogodowych, nie wpływając jednocześnie zbytnio na wygląd całego ogrodu. Zadaszenie zachowuje przy tym najatrakcyjniejszą cenę ze wszystkich dostępnych modeli.
Woda w tym basenie filtrowana jest za pomocą wydajnej filtracji składającej się z pompy o przepływie 12m³/h oraz filtra mieszczącego 100 kg piasku filtracyjnego. Czyszczenie basenu wspomaga również odkurzacz automatyczny Dolphin s300. Jest to najwyższy model tego producenta z linii S. Robot samodzielnie czyści dno, ściany oraz linię wody basenu, dodatkowo posiada funkcję sterowania z poziomu dedykowanej aplikacji na smartphona oraz ma w zestawie wózek transportowy.
Całość technologii basenowej została zamontowana w pomieszczeniu gospodarczym znajdującym się w bliskiej odległości basenu. Woda podgrzewana jest za pomocą standardowej pompy ciepła o mocy 11,5 kW. Dzięki niej niewielkim nakładem zużycia energii elektrycznej można utrzymać komfortową temperaturę wody.
TOP